حمل و نقل هوایی

تمامی افرادی که قصد واردات به صورت حمل و نقل هوایی را دارند همواره به دنبال خدماتی متمایز در زمینه حمل و نقل هوایی هستند.شرکت حمل و نقل بین المللی فرتاش پرهون با سابقه ای درخشان همواره به دنبال ارائه خدماتی متمایز به مشتریان خود می باشد. اما قبل از هر چیز باید کمی در مورد نحوه حمل ونقل هوایی بدانیم.حمل و نقل هوایی عبارت میشود از انتقال و حمل یک کالا توسط حامل هوایی، که ممکن است این حمل به صورت یک هواپیمای دربست (چارتر) باشد و یا توسط یکی از خطوط هواپیمایی حمل شود.

مشتریان حمل و نقل هوایی بازرگانانی هستند که غالبا کالاهایی با وزن و ابعاد کم ولی ارزش بالایی حمل میکنند. یا به هر نحو نیاز دارد که کالای خود بنا به شرایط زمانی در کوتاه ترین زمان ممکن در مقصد باشد.عده از این واردکنندگان عبارتند از:

واردکنندگان موبایل، قطعات موبایل و اکسسوری های وابسته به آن.
2. واردکنندگان لپ تاپ ، قطعات کامپیتری و لوازم وابسته به آن.
3. واردکنندگان فلش مموری،هارد های اکسترنال و پاوربانک ها.
4. واردکندگان مواد دارویی و لوازم پزشکی که باید در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسد.
5. واردگنندگان تجهیزات پتروشیمی و instrument های صنعتی که غالبا کالای خود را به صورت پروژه ای وارد کرده و باید در مدت زمان معلوم کالای خورد را به مقصد برسانند.
6. وارد کنندگان کالاهای فاسد شدنی.
7. واردکنندگان قطعات خودرو لوکس که طبق سفارش مشتری در مقصد کالاهای خود را وارد میکنند.
8. واردگنندگان قطعات الکترونیکی.
اگر بخواهیم تعداد این واردکنندگان یک به یک این اصناف را بررسی کنیم تعدادشان بسیار است. پس الزاما هر کسی میتواند مشتری سرویس حمل و نقل هوایی سریع و البته گران باشد.

Freight Air

صادرات